Продължете към съдържанието
BIBИмеФамилияOтборДържаваДисциплина
1.РосицаЖелязковаBeetle raidersBGRплуване, бягане
2.ЙорданГеоргиевBlue RocksBGRплуване, бягане
3.СтанимираЖелязковаBurgas bastardsBGRплуване, бягане
4.Александър СтойковFast PedalsBGRплуване, бягане
5.БорисСарабеевGrit AcademyBGRплуване, бягане
6.ЗлаткаВълчева Grit academy team BGRплуване, бягане
7.KristiyanBorisovKangalBGRплуване, бягане
8.ВанинаГабровска-ДиневаNMDsBGRбягане
9.ДамянДимитровRandoms2BGRколоездене, бягане
10.LarisaŠolnTransalp 99 Team CroatiaHRVплуване, бягане
11.JanaRauchTransalp 99 Team GermanyDEUбягане
12.КирилПенчевUltraciansBGRплуване, бягане
13.ВенциславКолевАлфаBGRплуване, бягане
14.АндрейГюровАУБBGRплуване, бягане
15.ЛораЖелязковаБор ЖЛорBGRплуване, бягане
16.АсенДапевБорим се за последно мястоBGRплуване, бягане
17.IvelinaKolevaВЕЛО ГЛАДИАТОРBGRплуване, бягане
18.ИлианИлковВинаги първиBGRплуване, бягане
19.РусланПалазов Джудо BGRплуване, бягане
20.ГеоргиГеоргиевЗайо и БайоBGRплуване, бягане
21.TsvetanVasilevИстински педалиBGRбягане
22.СтилиянСтояновЛЕГЕНДИТЕBGRплуване, бягане
23.ПламенХристовМарковоBGRколоездене, бягане
24.АлександринаАлексиеваМладите кучетаBGRбягане
25.БоянДимитровСК Синеморски паламудBGRколоездене, бягане
26.НиколайДурловСкърцащи ставиBGRплуване, бягане
27.НиколайТодоровСъра и КольоBGRплуване, бягане
BIBИмеФамилияOтборДисциплинаДържава
1.АлександраКараманолеваAlexForceбяганеBGR
2.ИвоКерановCojonesбяганеBGR
3.ЗдравкоИвановGANtastiCбяганеBGR
4.DavidCorby JrGolden Eagles бяганеUSA
5.ВикторБалджиевIMOTIKOбяганеBGR
6.MarcVoisinLast but not leastбяганеFRA
7.MarqnPetkovLet's go бяганеBGR
8.Стоян ЖелязковLGSбяганеBGR
9.ИлиянЦветковLike father, like sonsбяганеBGR
10.ЦветелинаБеневаLovech RunnersбяганеBGR
11.РадославРадовNorthWest MadnessбяганеBGR
12.АнгелинаДжаджеваNuvoloбяганеBGR
13.ViktorPetrovNuvolo LionsбяганеBGR
14.Иван КираченNuvolo TigersбяганеBGR
15.ВикторияПетроваScreen WarriorsбяганеBGR
16.МарияАнгеловаSweet@RoastedбяганеBGR
17.НиколайХристовTeam BarbariansбяганеBGR
18.ДанкаКозареваThree unwise monkeysбяганеBGR
19.VaninaNedkovaTri Team - SofiaбяганеBGR
20.ДончоЖелязковTRIPLE "D"бяганеBGR
21.ИвайлоКабаковtriple iбяганеBGR
22.РосенБобчевАполониябяганеBGR
23.ЛюдмилИлиевБавни и ЯростнибяганеBGR
24.Пламен БогоевБалкан турист бяганеBGR
25.ДесиславаБахчевановаБашмайсторскабяганеBGR
26.ПетърГенчевБерое и ПриятелибяганеBGR
27.НЕЙКОПЛАЧКОВБЪРЗОЛЕТбяганеBGR
28.ВеселаСтояноваГотините мадамибяганеBGR
29.ЕленаЙордановаГруба Секси СилабяганеBGR
30.ДимитринаГулеваДИВбяганеBGR
31.валентинпетковЕнергиябяганеBGR
32.РосенИвановИКаРосбяганеBGR
33.ГерганаНиколоваЙегеркибяганеBGR
34.ЕленаТодороваКК Монтана 1 бяганеBGR
35.ПреславЦановКошмарна СкоростбяганеBGR
36.СтанимираПешеваЛъвчетатабяганеBGR
37.ПетяКазаковаМашинитебяганеBGR
38.ЙоанаМиленоваМи 3бяганеBGR
39.ИвоБорисовНеобразцов отборбяганеBGR
40.ХристоФилибевНепобедимитебяганеBGR
41.ГалинВълчевОБЕДИНЕНИ бяганеBGR
42.CyrilCressyПод денбяганеFRA
43.RumenValkovРАМбяганеBGR
44.ДимитърПеневСамо за купонабяганеBGR
45.Лили ЛалеваСпортен Клуб АСТбяганеBGR
46.АлександърСтаниловСтарите кучетабяганеBGR
47.Ирина ПавловаСтария градбяганеBGR
48.NikolayShalyavskiТигрибяганеBGR
49.TeodorCekovТигритебяганеBGR
50.ИлияПартеновТрес СеньоресбяганеBGR
51.РосенПавловТрикольорибяганеBGR
52.АндрейКехаяминчевТрите лъвабяганеBGR
53.StijnDebruyneФениксбяганеBEL
54.РобъртСюлевцаца с две бирибяганеBGR
55.ivannenkovЧичи с готините мацкибяганеBGR
56.ЙонкаНасефЧукбяганеBGR
57.NadezhdaHristevaШкола за характери/EffortelбяганеBGR
58.РадославНастевШопските ГлиганибяганеBGR
59.Александър ТопузовЯребковицабяганеBGR