Продължете към съдържанието

Участници двойна щафета

BIBИмеФамилияOтборДържаваДисциплина
1.РосицаЖелязковаBeetle raidersBGRплуване, бягане
2.ИлиянСтойковBeetle raidersBGRколоездене
3.АлександърЖековBlue RocksBGRколоездене
4.ЙорданГеоргиевBlue RocksBGRплуване, бягане
5.СтанимираЖелязковаBurgas bastardsBGRплуване, бягане
6.ИванМихалевBurgas bastardsBGRколоездене
7.БорисПървановFast PedalsBGRколоездене
8.Александър СтойковFast PedalsBGRплуване, бягане
9.БорисСарабеевGrit AcademyBGRплуване, бягане
10.ВладимирДочевGrit AcademyBGRколоездене
11.ЗлаткаВълчева Grit academy team BGRплуване, бягане
12.СлавиКостовGrit academy team BGRколоездене
13.KristiyanBorisovKangalBGRплуване, бягане
14.ЛюбомирГеоргиевKangalBGRколоездене
15.ВанинаГабровска-ДиневаNMDsBGRбягане
16.МартинДиневNMDsBGRплуване, колоездене
17.МарияДимитроваRandoms2BGRплуване
18.ДамянДимитровRandoms2BGRколоездене, бягане
19.OliverGalinecTransalp 99 Team CroatiaHRVколоездене
20.LarisaŠolnTransalp 99 Team CroatiaHRVплуване, бягане
21.EnricoRauchTransalp 99 Team GermanyDEUплуване, колоездене
22.JanaRauchTransalp 99 Team GermanyDEUбягане
23.КирилПенчевUltraciansBGRплуване, бягане
24.Жеко Стойчев UltraciansBGRколоездене
25.ГеноЧипилскиАлфаBGRколоездене
26.ВенциславКолевАлфаBGRплуване, бягане
27.АндрейГюровАУБBGRплуване, бягане
28.ЛораЖелязковаБор ЖЛорBGRплуване, бягане
29.ГеоргиДамяновБор ЖЛорBGRколоездене
30.БорисСтайковБорим се за последно мястоBGRколоездене
31.АсенДапевБорим се за последно мястоBGRплуване, бягане
32.IvelinaKolevaВЕЛО ГЛАДИАТОРBGRплуване, бягане
33.СветославБожиновВЕЛО ГЛАДИАТОР BGRколоездене
34.ИвайлоПетковВинаги първиBGRколоездене
35.ИлианИлковВинаги първиBGRплуване, бягане
36.ТраянРусиновДжудо BGRколоездене
37.РусланПалазов Джудо BGRплуване, бягане
38.Страхил ЧерневЗайо и БайоBGRколоездене
39.ГеоргиГеоргиевЗайо и БайоBGRплуване, бягане
40.Атанас АтанасовИстински педалиBGRплуване, колоездене
41.TsvetanVasilevИстински педалиBGRбягане
42.ПламенХристовМарковоBGRколоездене, бягане
43.КристиянХристовМарковоBGRплуване
44.ИванДимитровМладите кучетаBGRплуване, колоездене
45.АлександринаАлексиеваМладите кучетаBGRбягане
46.БоянДимитровСК Синеморски паламудBGRколоездене, бягане
47.СветославОбретеновСК Синеморски паламудBGRплуване
48.СтоянСимовСъра и КольоBGRколоездене
49.НиколайТодоровСъра и КольоBGRплуване, бягане