Продължете към съдържанието

Участници Лъвско сърце Утопия
Отбор от двама

BIBИмеФамилияOтборДисциплинаДържава
1.ХристоАтанасов# Impactплуване, бяганеBGR
2.ДесиславМихайлов# ImpactколоезденеBGR
3.ДимитърКачамаков DAVплуване, колоезденеBGR
4.АнтоанетаПетроваDAVбяганеBGR
5.ИванАмировDreamDogsплуване, колоезденеBGR
6.Ирена СтояноваDreamDogsбяганеBGR
7.PetyaAtanasovaInSpiritплуванеBGR
8.ZhelyazkoPetrovInSpiritколоездене, бяганеBGR
9.РадославРадевiRunплуване, бяганеBGR
10.ГеоргиЛацинiRunколоезденеBGR
11.AntonKolevKolev & Sonплуване, бяганеBGR
12.GeorgiKolevKolev & SonколоезденеBGR
13.TodorPopovQQRGплуване, бяганеBGR
14.VladislavZlatevQQRGколоезденеBGR
15.МарияАнгеловаSweetRocбяганеBGR
16.АнгелАнгеловSweetRocплуване, колоезденеBGR
17.АлександърПетровTeam Barbarians плуванеBGR
18.ОгнянХрановTeam Barbarians колоездене, бяганеBGR
19.АтанасКуртаковYour Casual TeamплуванеBGR
20.ГеоргиМинковYour Casual Teamколоездене, бяганеBGR
21.АсенПетровАсен и Георгиплуване, бяганеBGR
22.ПавелПетровБавни и Яростниплуване, колоезденеBGR
23.LoraTenevaБавни и ЯростнибяганеBGR
24.АнтонАнтоновВитошаколоезденеBGR
25.НевенДилковВитошаплуване, бяганеBGR
26.КирилПанчевГруба Селска Силаколоездене, бяганеBGR
27.ТаняКостоваЖивей на МАКСплуванеBGR
28.НиколайАтанасовЖивей на МАКСколоездене, бяганеBGR
29.ИванБоровЗа пръв пътплуване, бяганеBGR
30.Страхил ЧерневЗайо и Байоплуване, колоезденеBGR
31.ГеоргиГеоргиевЗайо и БайобяганеBGR
32.АдрианАтанасовК’вот Таковаплуване, колоезденеBGR
33.MiglenaPuschnigК’вот ТаковабяганеAUT
34.ВелкоЧавдаровКифличката и пустинякплуване, колоезденеBGR
35.ИвелинаПетлешковаКифличката и пустинякбяганеBGR
36.МиленаГрудеваМаестро БургасбяганеBGR
37.Ивайло ПашовМаестро Бургасплуване, колоезденеBGR
38.ДиянПеневМеридиянплуване, бяганеBGR
39.МаринелиДанчеваМеридиянколоезденеBGR
40.РафаелКъневМоряцитеплуване, колоезденеBGR
41.ВеселинаСтаневаНики и Весиплуване, бяганеBGR
42.NikolayDimitrovНики и ВесиколоезденеBGR
43.НедредЗастругПчеличките колоездене, бяганеBGR
44.Веселина ВелиноваПчеличките плуванеBGR
45.МиткоМитковРогачетеплуване, бяганеBGR
46.ivaylovenkovРогачетеколоезденеBGR
47.ГеноЧипилскиРОЗОВЕЦколоездене, бяганеBGR
48.Деан РачевСамо Левскиплуване, бяганеBGR
49.ВелинАндоновСамо ЛевскиколоезденеBGR
50.мариягеоргиевасветкавичен ритникплуванеBGR
51.ЕмилияБрадистиловаТигър и Бобър (Синеморски паламуд)плуване, бяганеBGR
52.БлаговестБелевТигър и Бобър (Синеморски паламуд)колоезденеBGR
53.ВенетаПетрова-ГатеваТийм Теленцаплуване, бяганеBGR
54.ГабриелГатевТийм ТеленцаколоезденеBGR
55.СтаниславИвановТошо и Ричиколоездене, бяганеBGR
56.МартинДимановХакуна Мататаколоездене, бяганеBGR
57.КамелияНестороваХакуна МататаплуванеBGR
58.РосенБойчевЧукколоездене, бяганеBGR
59.Филип СлавовЧукплуванеBGR
60.СтоянКарастояновШкола за характериплуване, бяганеBGR
61.СлавиКостовШкола за характериколоезденеBGR