Продължете към съдържанието

Участници тройна щафета

BIBИмеФамилияOтборДисциплинаДържава
1.ТАТЯНАИНДЖОВА3DколоезденеBGR
2.ДениславСтояновADR ADDколоезденеBGR
3.Христина ДончеваADR ADDплуванеBGR
4.КаринаИвановаADR ADDбяганеBGR
5.ЖелязкоПетровAlexForceколоезденеBGR
6.Александър АтанасовAlexForceплуванеBGR
7.АлександраКараманолеваAlexForceбяганеBGR
8.ИлияЙордановBlue Rocks колоезденеBGR
9.Бойко ЧирпанскиBlue Rocks плуванеBGR
10.НиколайБдинскиCojonesплуванеBGR
11.ИвоКерановCojonesбяганеBGR
12.ИванГанчевCojonesколоезденеBGR
13.ПламенКуденкоDelionколоезденеBGR
14.РадостинаИлиеваDelionплуванеBGR
15.ИвайлоЦоневGANtastiCплуванеBGR
16.ЗдравкоИвановGANtastiCбяганеBGR
17.ДавидСтойковGANtastiCколоезденеBGR
18.DavidCorby JrGolden Eagles бяганеUSA
19.JonathanBayatGolden Eagles плуванеUSA
20.MatthewHughesGolden Eagles колоезденеUSA
21.ГеоргиДжамбазовGSGколоезденеBGR
22.ГеоргиСемовHawk & RollколоезденеBGR
23.ЕймаГеоргиеваHawk & RollплуванеBGR
24.БорисАнгеловHawks плуванеBGR
25.МаксимЛийчHawks колоезденеGBR
26.ВикторБалджиевIMOTIKOбяганеBGR
27.Илия ФилчевIMOTIKOколоезденеBGR
28.ВладимирКузмовIMOTIKOплуванеBGR
29.NicolasWeberLast but not leastплуванеFRA
30.MarcVoisinLast but not leastбяганеFRA
31.Florian LahayeLast but not leastколоезденеFRA
32.БориславБорисовLet's go плуванеBGR
33.MarqnPetkovLet's go бяганеBGR
34.ГеоргиГеоргиевLet's go колоезденеBGR
35.ГригорБоевLGSколоезденеBGR
36.Стоян ЖелязковLGSбяганеBGR
37.ЦветомирЦветковLike father, like sonsплуванеBGR
38.ГеоргиЦветковLike father, like sonsколоезденеBGR
39.ИлиянЦветковLike father, like sonsбяганеBGR
40.ИванКолевLos GorilasплуванеBGR
41.AleksandarStanevLos GorilasбяганеBGR
42.PetarBozhinovLos GorilasколоезденеBGR
43.ЦветелинаБеневаLovech RunnersбяганеBGR
44.НиколайКацаровLovech RunnersплуванеBGR
45.SvetoslavSlavchevLovech RunnersколоезденеBGR
46.ПеткоГеоргиевNorthWest MadnessплуванеBGR
47.РадославРадовNorthWest MadnessбяганеBGR
48.Олег Дамянов NorthWest MadnessколоезденеBGR
49.АнгелинаДжаджеваNuvoloбяганеBGR
50.ВикторПетров NuvoloплуванеBGR
51.NikolayKoshevNuvoloколоезденеBGR
52.Благослав ЯнковNuvolo LionsколоезденеBGR
53.ViktorPetrovNuvolo LionsбяганеBGR
54.ХристинаНестeроваNuvolo LionsплуванеBGR
55.Иван КираченNuvolo TigersбяганеBGR
56.АтанасДимитровNuvolo TigersколоезденеBGR
57.MariaTsvetkovaPeachy QueensколоезденеBGR
58.Magdalena GeorgievaPeachy QueensплуванеBGR
59.IvetaAngelovaPeachy QueensбяганеBGR
60.НАДЕЖДАГАНДЖОВАScreen WarriorsплуванеBGR
61.ВикторияПетроваScreen WarriorsбяганеBGR
62.ФилипДимитровScreen WarriorsколоезденеBGR
63.СтоянФранцовSweet@RoastedплуванеBGR
64.МарияАнгеловаSweet@RoastedбяганеBGR
65.АнгелАнгеловSweet@RoastedколоезденеBGR
66.ГеоргиМилковTeam BarbariansплуванеBGR
67.НиколайХристовTeam BarbariansбяганеBGR
68.ОгнянХрановTeam BarbariansколоезденеBGR
69.ЮлианИлиевTeamYellowколоезденеBGR
70.ДанкаКозареваThree unwise monkeysбяганеBGR
71.МаркКронинThree unwise monkeysплуванеIRL
72.IvanTodorovTri Team - SofiaплуванеBGR
73.VaninaNedkovaTri Team - SofiaбяганеBGR
74.АдрианКашевTri Team - SofiaколоезденеBGR
75.ИлиянЛисеаTRI Team VarnaколоезденеBGR
76. АннаХристоваTRI Team VarnaбяганеBGR
77.ДиянПеневTRIPLE "D"плуванеBGR
78.ЙорданГеоргиевTRIPLE "D"колоезденеBGR
79.ДончоЖелязковTRIPLE "D"бяганеBGR
80.ИванДимитровtriple iколоезденеBGR
81.ИвайлоКабаковtriple iбяганеBGR
82.ИваМечкуноваtriple iплуванеBGR
83.МихаилИвановVitosha cyclingколоезденеBGR
84.Георги ГерговVitosha cyclingбяганеBGR
85.РосенБобчевАполониябяганеBGR
86.ПетрославГочевАполонияколоезденеBGR
87.ПавелПетровБавни и ЯростниплуванеBGR
88.АндрейМармеладовБавни и ЯростниколоезденеBGR
89.ЛюдмилИлиевБавни и ЯростнибяганеBGR
90.Алексей НиколовБалкан турист колоезденеBGR
91.Пламен БогоевБалкан турист бяганеBGR
92.ДаниелаАлександроваБалкан турист плуванеBGR
93.РуменаТерзиеваБашмайсторскаплуванеBGR
94.ДесиславаБахчевановаБашмайсторскабяганеBGR
95.ДрагомирНиколовБашмайсторскаколоезденеBGR
96.СтанимирСтанчевБерое и ПриятеликолоезденеBGR
97.ВладимирШаклевБерое и ПриятелиплуванеBGR
98.ПетърГенчевБерое и ПриятелибяганеBGR
99.ДимитърАнгеловБлагоВелоколоезденеBGR
100.КрасимираТанчеваБЪРЗОЛЕТплуванеBGR
101.НЕЙКОПЛАЧКОВБЪРЗОЛЕТбяганеBGR
102.ОляТодорова БЪРЗОЛЕТколоезденеBGR
103.АнтонАнтоновВихренколоезденеBGR
104.ВикторВалентиновВихренбяганеBGR
105.БоянБъчваровВъпрос на изборплуванеBGR
106.ЕлиШаклеваГотините мадамиплуванеBGR
107.ВеселаСтояноваГотините мадамибяганеBGR
108.МихаелаДимитроваГотините мадамиколоезденеBGR
109.ЕленаЙордановаГруба Секси СилабяганеBGR
110.АнтонТужаровГруба Секси СилаплуванеBGR
111.РосицаКитинаГруба Секси СилаколоезденеBGR
112.КирилПанчевГруба Селска СилаколоезденеBGR
113.Филип ДимитровДебелия балет плуванеBGR
114.Павел ИлиевДебелия балет бяганеBGR
115.РуменДимитровДебелия балет колоезденеBGR
116.YordanIvanovДелтабяганеBGR
117.ИлиянИлиевДИВколоезденеBGR
118.ДимитринаГулеваДИВбяганеBGR
119.валентинпетковЕнергиябяганеBGR
120.СтанимирДимовЕнергияколоезденеBGR
121.Димитър Димитров ЕнергияплуванеBGR
122.ТаняКостоваЖивей на МАКСплуванеBGR
123.КалоянМинковИКаРосколоезденеBGR
124.РосенИвановИКаРосбяганеBGR
125.ИлияЙончевИКаРосплуванеBGR
126.ГерганаНиколоваЙегеркибяганеBGR
127.СветославДимитровКК Монтана 1 колоезденеBGR
128.ЕленаТодороваКК Монтана 1 бяганеBGR
129.БранимирАврамовКК Монтана 1 плуванеBGR
130.ПреславЦановКошмарна СкоростбяганеBGR
131.ЕлизарДимитровКошмарна СкоростколоезденеBGR
132.МартинТомановКошмарна СкоростплуванеBGR
133.СтанимираПешеваЛъвчетатабяганеBGR
134.ВалериПешевЛъвчетатаколоезденеBGR
135.Александър НенковЛъвчетатаплуванеBGR
136.АндрейВойновМамълиплуванеBGR
137.ПетяКазаковаМашинитебяганеBGR
138.ДимитърНожаровМашинитеплуванеBGR
139.НиколайНожаров МашинитеколоезденеBGR
140.ЙоанаМиленоваМи 3бяганеBGR
141.МихаилМихайловМи 3плуванеBGR
142.ДимитърМинкинМи 3колоезденеBGR
143.ИвоБорисовНеобразцов отборбяганеBGR
144.АдрианАтанасовНеобразцов отборплуванеBGR
145.НиколайMladenovНеобразцов отборколоезденеBGR
146.ГеоргиФилибевНепобедимитеплуванеBGR
147.ХристоФилибевНепобедимитебяганеBGR
148.ИвайлоФилибевНепобедимитеколоезденеBGR
149.ХариЯнчевОБЕДИНЕНИ колоезденеBGR
150.ГалинВълчевОБЕДИНЕНИ бяганеBGR
151.ИвоРойлевПод денколоезденеBGR
152.МигленаРойлеваПод денплуванеBGR
153.CyrilCressyПод денбяганеFRA
154.MiroslavKutlevРАМплуванеBGR
155.RumenValkovРАМбяганеBGR
156.АлексБойчевРАМколоезденеBGR
157.МомчилМомчиловСамо за купонаколоезденеBGR
158.ДимитърПеневСамо за купонабяганеBGR
159.DanielNikolovСамо за купонаплуванеBGR
160.АспарухГавриловСектор ВколоезденеBGR
161.Тома СпириевСпортен Клуб АСТколоезденеBGR
162.Лили ЛалеваСпортен Клуб АСТбяганеBGR
163.ВладимирНаковСпортен Клуб АСТплуванеBGR
164.МартинГеоргиевСтарите кучетаколоезденеBGR
165.ЮлиянТодоровСтарите кучетаплуванеBGR
166.АлександърСтаниловСтарите кучетабяганеBGR
167.Димитър ХристовСтария градплуванеBGR
168.Ирина ПавловаСтария градбяганеBGR
169.БюлентЮсменСтария градколоезденеBGR
170.ДианДиневТигриплуванеBGR
171.NikolayShalyavskiТигрибяганеBGR
172.Християн ГанчовТигриколоезденеBGR
173.TeodorCekovТигритебяганеBGR
174.PetarDavidovТигритеплуванеBGR
175.KostadinDavidovТигритеколоезденеBGR
176.АлександърАлександровТРАКИЙСКИ ЛЪВОВЕплуванеBGR
177.ВикторВелевТРАКИЙСКИ ЛЪВОВЕколоезденеBGR
178.СтефанГеоргиевТрес СеньоресколоезденеBGR
179.ИлияПартеновТрес СеньоресбяганеBGR
180.ВелинНедялковТрес СеньоресплуванеBGR
181.РосенПавловТрикольорибяганеBGR
182.МиленГеоргиевТрикольориплуванеBGR
183.ПавелАлексиевТрикольориколоезденеBGR
184.ВиделинДончевТрите лъваколоезденеBGR
185.ЕмилияДимоваТрите лъваплуванеBGR
186.АндрейКехаяминчевТрите лъвабяганеBGR
187.СветлинКоевскиУй4@колоезденеBGR
188.АндонГеоргиевУй4@плуванеBGR
189.StijnDebruyneФениксбяганеBEL
190.АлександърДичковФениксплуванеBGR
191.ИвайлоКараманолевФениксколоезденеBGR
192.МихаилШаклевцаца с две бириплуванеBGR
193.ЦветелинЦветановцаца с две бириколоезденеBGR
194.РобъртСюлевцаца с две бирибяганеBGR
195.НияРайковаЧичи с готините мацкиколоезденеBGR
196.ivannenkovЧичи с готините мацкибяганеBGR
197.НиколетаКостоваЧичи с готините мацкиплуванеBGR
198.ИваГеоргиеваЧукплуванеBGR
199.Емили ЕмиляноваЧукколоезденеBGR
200.ЙонкаНасефЧукбяганеBGR
201.ИванАтанасовШкола за характери/EffortelплуванеBGR
202.NadezhdaHristevaШкола за характери/EffortelбяганеBGR
203.ЯниСлавовШкола за характери/EffortelколоезденеBGR
204.Константин ХристовШопските ГлиганиплуванеBGR
205.ГеоргиКаменовШопските ГлиганиколоезденеBGR
206.РадославНастевШопските ГлиганибяганеBGR
207.Александър ТопузовЯребковицабяганеBGR
208.ДимитърМандажиевЯребковицаплуванеBGR
209.ГеоргиКостадиновЯребковицаколоезденеBGR